דף הבית
אודות
המדריך השלם לצמיגים
תחנות שירות
צמיגי פרימיום
שירות לקוחות
מחירון צמיגים
חדשות
צור קשר

חדשות

ברידג'סטון מרחיבה את המגוון של צמיגי הדגל הידידותיים לסביבה
טוקיו (נובמבר 17, 2008)-  יצרן הצמיגים ברידג'סטון הכריז היום על תחילת אספקת צמיגים מדגם ECOPIA EP25 כצמיגים מקוריים לרכבי טויוטה מסוג IQ"", אשר מיועדים לשיווק בשוק היפני החל מה- 20 לנובמבר 2008, ובשוק האירופאי בתחילת שנת 2009. מידת הצמיגים תהיה: 175/65R15 84S.

ברידג'סטון מאמינים שהם יכולים לתרום באופן משמעותי לצמצום המפגעים באיכות הסביבה העולמית כמו התחממות הגלובלית ע"י פיתוח צמיגים אשר מתנגדים פחות לגלגול. וע"י כך לתרום לחיסכון בצריכת הדלק ופליטת דּוּ-תַּחְמוצֶת הַפַּחְמָן המזהם את האוויר. בחישוב פליטת דּוּ-תַּחְמוצֶת הַפַּחְמָן לאוויר בכל אחד משלבי מחזור החיים של הצמיג, מחומרי הגלם עד לתום השימוש בצמיג, נמצא ש-87% מסך כל זיהום האוויר של הצמיג נוצר במהלך השימוש בו.
דגמי ה-ECOPIA הם צמיגי הדגל של ברידג'סטון החסכוניים  וידידותיים לסביבה, תוך מיקוד ובהבנה של הצורך בהפחתת ההתנגדות לגלגול של הצמיג. ביפן,   ה-ECOPIA היו בשימוש בתחילה ברכבים חשמליים בשנת 1991, כהכנה לדגמי ECOPIA M881 ו- ECOPIA R221 כצמיגי משא המיועדים למשאיות ואוטובוסים.
ואשר החלו בשיווק כצמיגים חליפיים בשנת 2002. בנוסף ברידג'סטון השיקו את דגם ECOPIA M812 למשאיות קלות בשנת 2005 ולאחר מכן את דגם ECOPIA EP100 למכוניות באפריל 2008.
ברידג'סטון מתכננים להרחיב את מגוון צמיגי ה- ECOPIA, כמו כן להרחיב את מגוון המידות לכלל השוק העולמי כצמיג מקורי למכוניות בהרכבה ראשונית. עצם אספקת צמיג זה כצמיג סטנדרטי לרכבי טויוטה מסוג IQ"", מהווה קפיצת דרך להפוך זאת למציאות. ע"י התאמת ה- "ננו-טכנולוגיה" לצמיגי  ECOPIA (NanoPro-Tech*2) לקווי-יצור של צמיגים קיימים, ברידג'סטון ירחיבו את מגוון הצמיגים החסכוניים תוך תכנון לייצר 100% מכלל צמיגי הנוסעים החליפיים בשוק ביפן (כצמיגים חסכוניים לקיץ) עד שנת 2014.
* 1: תהליך פליטת פחמן דו-חמצני בשלבים שונים של מחזור החיים של צמיג:

 טכנולוגית NanoPro (Nanostructure-Oriented Properties Control Technology)  הוא שם גנרי עבור הטכנולוגיה אשר מתאפיינת בתכונות מיוחדות השולטות במבנה המיקרוסקופי של מולקולות החומרים באמצעות עיצובם. זהו אחד מטכנולוגיות הליבה של ברידג'סטון. ברידג'סטון רואים כמטרה את האתגר לשלב הפחתה של התנגדות גלגול ובטיחות תוך ביצועים בתנאי דרך רטובים והצליחו להתגבר על בעיה זו תוך פיתוח טכנולוגי חדשני של חומרי גלם בשיטת הננו-טכנולוגיה ((NanoPro.
* 3: Eco- צמיגים אלו מצטיינים בחיסכון יעיל ובביצועים סביבתיים בסטנדרטים שיכולים לספק את מה שברידג'סטון הציבה לעצמה. צמיגים אלה מקנים פחות התנגדות לגלגול, יותר קלות במשקל, ומסייעים בפליטת פחות דּוּ-תַּחְמוצֶת הַפַּחְמָן בעת נסיעה באמצעות יעילות יותר דלק, וכן באופן כללי, הם מתוכננים במחשבה מקדימה של שמירה על איכות הסביבה חיסכון בצריכת הדלק.

 
< ECOPIA EP25תמונת הצמיג
 
 
* ECOPIA EP25  - מורכב מתרכובת של גומי הבנויה מטכנולוגיה של   
 ננו- פרוטק ( (NanoPro-Tech. טכנולוגית החומרים הייחודית של 
 ברידג'סטון. אשר מקנה ירידה בהתנגדות לגלגול של הצמיג וחיסכון ניכר  
 בצריכת הדלק.
 
 
תמונה של המכונית Toyota iQ>
 
 
טויוטה מכונית ה- "מיקרו-פרימיום" מסוג IQ"", שוברת למעשה את החשיבה הקונבנציונאלית לגבי גודל ומצטיינת בתכונות של מכונית סופר קומפקטית במידותיה.
 

 בקנה אחד עם הנוכחות הגלובלית העצומה של חברת ברידג'סטון, ברידג'סטון החלה מדיניות סביבתית אוניברסאלית,  הנקראת: "צוות אחד, כוכב אחד", כדי לאחד אותה עם אנשים וארגונים מעבר למסגרת הרגילה של הארגון, כמו גם כדי  להבטיח את ביטחונם של הילדים ברחבי העולם.

סימון זה מבטא את הפעילויות לקידום איכות הסביבה המנוהלות על ידי ברידג'סטון. ה "E" מייצגת את האות הראשונה  של המילה "אקולוגיה", אבן הפינה של פעילויות אלה. הסימן מסמל גם את זריעת היסודות לשמיים נקיים ולצמיחת העצים.
חברת ברידג'סטון העולמית ((Bridgestone Corporation, שמשרדיה הראשיים נמצאים בטוקיו, היא יצרן הצמיגים והגומי הגדול ביותר בעולם. בנוסף החברה מייצרת צמיגים לשימוש במגוון רחב של יישומים, היא מייצרת מגוון רחב של מגוון מוצרים, אשר כולל מוצרים תעשייתיים מגומי וכימיקלים ומוצרים לציוד ספורט. כמו כן מוצריה נמכרים בלמעלה מ 150 מדינות ואזורים ברחבי העולם.
 
 

פיונט טכנולוגיות בע"מ